PolskaLigaKoszykówki

Lp. Drużyna M PKT Z R P Kosze
1. Zastal Zielona Góra 0 0 0 0 0 0-0
2. Trefl Sopot 0 0 0 0 0 0-0
3. PBG Basket Poznań 0 0 0 0 0 0-0
4. Anwil Włocławek 0 0 0 0 0 0-0
5. Siarka Tarnobrzeg 0 0 0 0 0 0-0
6. Energa Czarni Słupsk 0 0 0 0 0 0-0
7. Asseco Prokom Gdynia 0 0 0 0 0 0-0
8. AZS Koszalin 0 0 0 0 0 0-0
9. Kotwica Kołobrzeg 0 0 0 0 0 0-0
10. Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0
11. Polpharma Starogard 0 0 0 0 0 0-0
12. PGE Turów Zgorzelec 0 0 0 0 0 0-0

TERMINARZ 2010/2011

RUNDA ZASADNICZA
Terminy oznaczone "sobota" oznaczają możliwość rozegrania meczu w sobotę lub niedzielę. W pierwszej kolumnie numer meczu.

kolejka 1 (9 października, sobota)
1
Zastal - Asseco Prokom (6/10)
2 Siarka - Polpharma
3 PBG Basket - Kotwica
4 Trefl - AZS
5 Energa Czarni - PGE Turów
6 Anwil - Polonia

kolejka 2 (16 października, sobota)
7
Polonia - Asseco Prokom (13/10)
8 PGE Turów - Anwil
9 AZS - Energa Czarni
10 Kotwica - Trefl
11 Polpharma - PBG Basket
12 Zastal - Siarka

kolejka 3 (23 października, sobota)
13
Siarka - Asseco Prokom
14 PBG Basket - Zastal
15 Trefl - Polpharma
16 Energa Czarni - Kotwica
17 Anwil - AZS
18 Polonia - PGE Turów

kolejka 4 (30 października, sobota)
19
Asseco Prokom - PGE Turów (16/3)
20 AZS - Polonia
21 Kotwica - Anwil
22 Polpharma - Energa Czarni
23 Zastal - Trefl
24 Siarka - PBG Basket

kolejka 5 (6 listopada, sobota)
25
PBG Basket - Asseco Prokom
26 Trefl - Siarka
27 Energa Czarni - Zastal
28 Anwil - Polpharma
29 Polonia - Kotwica
30 PGE Turów - AZS

kolejka 6 (13 listopada, sobota)
31
Asseco Prokom - AZS (23/3)
32 Kotwica - PGE Turów
33 Polpharma - Polonia
34 Zastal - Anwil
35 Siarka - Energa Czarni
36 PBG Basket - Trefl

kolejka 7 (20 listopada, sobota)
37
Trefl - Asseco Prokom (21/11)
38 Energa Czarni - PBG Basket
39 Anwil - Siarka
40 Polonia - Zastal
41 PGE Turów - Polpharma
42 AZS - Kotwica

kolejka 8 (27 listopada, sobota)
43
Asseco Prokom - Kotwica (30/12)
44 Polpharma - AZS
45 Zastal - PGE Turów
46 Siarka - Polonia
47 PBG Basket - Anwil
48 Trefl - Energa Czarni

kolejka 9 (4 grudnia, sobota)
49
Energa Czarni - Asseco Prokom
50 Anwil - Trefl
51 Polonia - PBG Basket
52 PGE Turów - Siarka
53 AZS - Zastal
54 Kotwica - Polpharma

kolejka 10 (11 grudnia, sobota)
55
Asseco Prokom - Polpharma
56 Zastal - Kotwica
57 Siarka - AZS
58 PBG Basket - PGE Turów
59 Trefl - Polonia
60 Energa Czarni - Anwil

kolejka 11 (18 grudnia, sobota)
61
Asseco Prokom - Anwil (15/1)
62 Polonia - Energa Czarni
63 PGE Turów - Trefl
64 AZS - PBG Basket
65 Kotwica - Siarka
66 Polpharma - Zastal

kolejka 12 (2 stycznia, niedziela)
67
Asseco Prokom - Zastal
68 Polpharma - Siarka
69 Kotwica - PBG Basket
70 AZS - Trefl
71 PGE Turów - Energa Czarni
72 Polonia - Anwil

kolejka 13 (8 stycznia, sobota)
73
Asseco Prokom - Polonia
74 Anwil - PGE Turów
75 Energa Czarni - AZS
76 Trefl - Kotwica
77 PBG Basket - Polpharma
78 Siarka - Zastal

kolejka 14 (22 stycznia, sobota)
79
Asseco Prokom - Siarka
80 Zastal - PBG Basket
81 Polpharma - Trefl
82 Kotwica - Energa Czarni
83 AZS - Anwil
84 PGE Turów - Polonia

kolejka 15 (29 stycznia, sobota)
85
PGE Turów - Asseco Prokom
86 Polonia - AZS
87 Anwil - Kotwica
88 Energa Czarni - Polpharma
89 Trefl - Zastal
90 PBG Basket - Siarka

kolejka 16 (5 lutego, sobota)
91
Asseco Prokom - PBG Basket
92 Siarka - Trefl
93 Zastal - Energa Czarni
94 Polpharma - Anwil
95 Kotwica - Polonia
96 AZS - PGE Turów

kolejka 17 (19 lutego, sobota)
97
AZS - Asseco Prokom
98 PGE Turów - Kotwica
99 Polonia - Polpharma
100 Anwil - Zastal
101 Energa Czarni - Siarka
102 Trefl - PBG Basket

kolejka 18 (26 lutego, sobota)
103
Asseco Prokom - Trefl
104 PBG Basket - Energa Czarni
105 Siarka - Anwil
106 Zastal - Polonia
107 Polpharma - PGE Turów
108 Kotwica - AZS

kolejka 19 (5 marca, sobota)
109
Kotwica - Asseco Prokom
110 AZS - Polpharma
111 PGE Turów - Zastal
112 Polonia - Siarka
113 Anwil - PBG Basket
114 Energa Czarni - Trefl

kolejka 20 (12 marca, sobota)
115
Asseco Prokom - Energa Czarni
116 Trefl - Anwil
117 PBG Basket - Polonia
118 Siarka - PGE Turów
119 Zastal - AZS
120 Polpharma - Kotwica

kolejka 21 (19 marca, sobota)
121
Polpharma - Asseco Prokom
122 Kotwica - Zastal
123 AZS - Siarka
124 PGE Turów - PBG Basket
125 Polonia - Trefl
126 Anwil - Energa Czarni

kolejka 22 (27 marca, niedziela)
127
Anwil - Asseco Prokom
128 Energa Czarni - Polonia
129 Trefl - PGE Turów
130 PBG Basket - AZS
131 Siarka - Kotwica
132 Zastal - Polpharma

=================================================================================